Ankara’ya Gezi Düzenledik!

0Siyasal İşletme Kulübü olarak 13 Nisan’da Ankara’ya bir gezi düzenledik. Anıtkabir’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ziyarette bulunduk.

Ulucanlar Cezaevi Müzesi’ni gezdik ve Altındağ ilçe turu yaptık. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki bizi belediye binasında ağırladı, ilçenin zaman içindeki değişimi ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Siyasal Vakfı Ankara şubesini ziyaret ettik, mezunlarımızla akşam yemeğinde buluştuk.

Vergi Denetim Kurulu’nda Eğitim Grup Başkanı Fatih Karagöz bizi ağırladı ve VDK, müfettişlik şartları ve çalışma koşulları gibi konularda bilgi aldık.

Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş’ı makamında ziyaret ettik.

İçişleri Bakan Müsteşarı Muhterem İnce’yi bakanlık binasında ziyaret ettik.

Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu’nu ziyaret ettik.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman’ı makamında ziyaret ettik ve Bakan Numan Kurtulmuş’la görüşme imkanı yakaladık. Ayrıca Numan Kurtulmuş’tan bir etkiliğimize katılması konusunda söz aldık.

TBMM ziyaretimizde danışman hocamız İrfan Akyüz ile birlikte AK Parti ve MHP grup toplantılarına katıldık, İstanbul Milletvekili ve MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’i ziyaret ettik ve Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı’yla görüşme fırsatı yakaladık.

Ankara gezimizi tamamladık!
Gezimiz boyunca TBMM, Anıtkabir, İçişleri Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Vergi Denetleme Kurumu, Sayıştay, Altındağ Belediyesi, Ulucanlar Cezaevi Müzesi ve Siyasal Vakfı Ankara Şubesi’ni ziyaret ettik.

Yaptığımız ziyaretlerde bizleri ağırlayıp birikimlerini aktaran bakan, müsteşar, milletvekili, başkan ve mezunlarımıza minnettarız.
Yeni etkinliklerde görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir