Dolu Dolu Nisan!

0

Kampüs Deniz’de etkinliği kapsamında gerçekleştirdiğimiz seminerde insan kaynakları, staj süreci,mülakat teknikleri, saha bankacılığı ve dijital dünya hakkında detaylı bilgi edindik. Geçirdiğimiz zamanı keyifli kıldıķları ve bu fırsatı sağladıkları için tüm Denizbank ailesine teşekkür ederiz.

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi ve 26 kulüp ile iş birliği yaparak gerçekleştirdiğimiz etkinlikte işaret dili farkındalığına dikkat çekmeye çalıştık. Bu keyifli eğitim için başta Funda Döğer olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Galip Öztürk Sevgi Evlerinde bulunan etkinlik evi açılışında minik kardeşlerimizle keyifli vakit geçirdik.

Gelecek Zirvesi’nin ilk günü ev sahibi Sakarya Üniversitesinde çok değerli katılımcıların konuşmalarıyla başlayıp ikinci gün Toyota Fabrika Gezisi ve Sayın Erdal Küçükyalçın’ın “5 Çember Japon Stratejik Felsefesi” konuşması ardından kültür gezileriyle son buldu. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. firmasının tanıtımı, üretilen modeller, üretim süreçleri ve insan kaynakları hakkında detaylı bilgi edinme fırsatımız oldu. Üretim sürecinin muazzam biçimde işleyişine, insana saygı unsurunu temel alan yönetim biçimlerine ve çalışma disiplinlerine hayran kaldık. Tüm Toyota Türkiye ailesine teşekkür ederiz. 

Ana sponsorlarımızdan Aksaray Murat Eğitim Kurumunu ziyaret ettik.Bizden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen başta Yusuf Güder hocamız olmak üzere tüm Murat Eğitim ailesine teşekkür ederiz.

Fakültemiz hocalarından Prof. Dr. Murat Erdal ve Adil Ünal tarafından organize edilen “Tedarik Zinciri Yönetimi Başarı Öyküleri Kongresi”ne İşletme Kulübü olarak destek verdik. Böyle bir etkinlikte bulunma fırsatı sağladıkları için başta hocalarımız olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

“Geleceğin Yönetiminde Kritik Başarı Faktörleri ve İç Denetim Üzerine Kariyer Fırsatları” hakkında Sayın Ali Kamil Uzun’la uzun uzun sohbet etme fırsatımız oldu. Bu keyifli söyleşi ile bize zaman ayırdıkları için teşekkür ederiz.

Girişimciliği desteklemek amacıyla kurulmuş ücretsiz bir merkez olan Üsküdar Fikir Sanat Merkezi yeni girişimcilerin büyümesine destek vererek Türkiye’deki girişimcilik ekosistemine katkı sağlıyor.Keyifli ziyaretimiz sırasında Türkiye’de girişimciliğin gelişim süreci hakkında sohbet edip Burhan Felek Köşkünün detayları hakkında bilgi edinme fırsatımız oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir