2018 - 2019 Faaliyet dönemi konuklarımız

emrah-cengiz-e1501790618518-320x294

Sayın Emrah Cengiz , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak bizleri bilgilendirdi.

Prof. Dr. Emrah Cengiz
Öğretim Görevlisi
8 Mayıs 2018
images

Sayın Devrim Danyal , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Dijital Para" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Devrim Danyal
Blockchain ve Kripto Para Eğitmeni ve Danışmanı
8 Mayıs 2018
1_9UZiVcb8LeAG31p-fwE4cQ

Sayın Ali Sermet Taşdöğen , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Dijital Para" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Ali Sermet Taşdöğen
Dijital Para Teknoloji
8 Mayıs 2018
Euw1rgOR_400x400

Sayın Mehmet Baysan , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Dijital Para" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Yard. Doç. Dr. Mehmet Baysan
Öğretim Görevlisi
8 Mayıs 2018
Burak-Gunduz-1-855x570

Sayın Burak Gündüz , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Hizmetlerde Dönüşüm" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Burak Gündüz
AcerPro Genel Müdür Yardımcısı
8 Mayıs 2018
saxo-capital-markets-5

Sayın Savaş Divanlıoğlu , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Hizmetlerde Dönüşüm" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Savaş Divanlıoğlı
Saxo Capital Markets Türkiye CEO
8 Mayıs 2018
6441

Sayın Ahmet Usta , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Blockchain" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Ahmet Usta
Blockchain 101 Kitabı Yazarı
8 Mayıs 2018
kadir-kurtulus

Sayın Kadir Kurtuluş , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Hizmetlerde Dönüşüm" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Kadir Kurtuluş
BLASEA Yönetim Kurulu Başkanı-PROOFSTACK Kurucu Ortağı
8 Mayıs 2018
QPDDNmuratcelik

Sayın Murat Çelik , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Teknolojiler ve Grişimcilik" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Murat Çelik
DenizBank Dijital Kuşak Bankacılığı Kuşağı Genel Müdür Yardımcısı
8 Mayıs 2018
GörkemKöseoğlu

Sayın Görkem Köseoğlu , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Teknolojiler ve Grişimcilik" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Görkem Köseoğlu
ING Grubu Yapay Zeka ve Robot Teknolojileri Global Başkanı
8 Mayıs 2018
8278

Sayın Özge Çelik , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Teknolojiler ve Grişimcilik" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Özge Özbalaban Çelik
BKM İş Geliştirme Teknolojileri Direktörü
8 Mayıs 2018
36e4360765713fefacec81d9c3d36fe2

Sayın Hüseyin Yayman kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak bizleri bilgilendirdi.

Doç. Dr. Hüseyin Yayman
Kültür ve Turizm Bakanı Yard.
24 Şubat 2018
dr.nureddinNebati-1

Sayın Nurettin Nebati kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak bizleri bilgilendirdi.

Dr. Nurettin Nebati
26. Dönem İstanbul Milletvekili
24 Şubat 2018
sezai_ucarmak

Sayın Sezai Uçarmak kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak bizleri bilgilendirdi.

Sezai Uçarmak
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşer Yard.
24 Şubat 2018
nurullah-ozturk

Sayın Nurullah Öztürk kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak bizleri bilgilendirdi.

Nurullah Öztürk
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Üyesi
24 Şubat 2018
aslan_ak_partiden_hbb_koltuguna_talip_h3060_a333f

Sayın Zehreddin Aslan kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak bizleri bilgilendirdi.

Prof. Dr. Zehreddin Aslan
İÜ Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi
24 Şubat 2018
N8561yns_400x400

Sayın Deniz Ülke Arıboğan kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak bizleri bilgilendirdi.

Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan
İÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi
24 Şubat 2018
image001340

Sayın Alaeddin Yalçınkaya kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak bizleri bilgilendirdi.

Prof. Dr. Alaeddin Yalçınkaya
MÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi
24 Şubat 2018
prof-dr-adem-esen

Sayın Adem Esen kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak bizleri bilgilendirdi.

Prof. Dr.Adem Esen
İÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi
24 Şubat 2018

2017 - 2018 Faaliyet dönemi konuklarımız

emrah-cengiz-e1501790618518-320x294

Sayın Emrah Cengiz , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak bizleri bilgilendirdi.

Prof. Dr. Emrah Cengiz
İÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Görevlisi
3 Mayıs 2017
sldfEvbE

Sayın Yener Girişken , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "ThinkNeuro" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Yener Girişken
ThinkNeuro CEO
3 Mayıs 2017
yalçın-parmaksız

Sayın M. Yalçın Parmaksız , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Dijital Çağın Kuşakları" hakkında bizleri bilgilendirdi.

M. Yalçın Parmaksız
Webedia Turkey-Beyazperde.com Managing Director
3 Mayıs 2017
krkAEX1S_400x400

Sayın Murat Durak , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Dijital Çağın Kuşakları" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Murat Durak
Response DGA Ajans Başkanı-BrandTalks Kurucusu
3 Mayıs 2017
1496441120180205110012447

Sayın Deniz Arslan , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Dijital Çağın Kuşakları" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Deniz Arslan
Response DGA Ajansı Lead Gen Strategist-BrandTalks Editör
3 Mayıs 2017
Cavit-Yantaç

Sayın Cavit Yantaç , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Dijital Çağın İş Çözümleri" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Cavit Yantaç
Microsoft Genel Müdür Yardımcısı
3 Mayıs 2017
indir

Sayın Erdem Aksakal , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Dijital Çağın İş Çözümleri" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Erdem Aksakal
SAP Pazarlama Direktörü
3 Mayıs 2017
indir (1)

Sayın Erim Hısım , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Satış ve Satışın Şifresi" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Erim Hısım
-
3 Mayıs 2017

2016 - 2017 Faaliyet dönemi konuklarımız

saxo-capital-markets-5

Sayın Savaş Divanlıoğlu , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Okuryazarlık" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Savaş Divanlıoğlu
Saxo Capital Market CEO
9 Mayıs 2016
BKNluce5

Sayın Barış Esen , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Okuryazarlık" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Barış Esen
Bloomberg Ht Sunucusu
9 Mayıs 2016
indir (2)

Sayın Erdoğan Turan , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Okuryazarlık" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Erdoğan Turan
Ekspres Yatırım-Yatırım ve Danışmanlığı Grup Müdürü
9 Mayıs 2016
6Pxg6Kn4

Sayın Murat Sağman , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Okuryazarlık" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Murat Sağman
İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi
9 Mayıs 2016
image

Sayın Masum Türker , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Kurumsal Yönetim ve Etik" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Masum Türker
Ekonomi Eski Bakanı
9 Mayıs 2016
indir (3)

Sayın Ali Kamil Uzun , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Kurumsal Yönetim ve Etik" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Ali Kamil Uzun
TİDE Başkanı-Deloitte Yönetim Kurulu Başkanı
9 Mayıs 2016
indir (4)

Sayın Sabri Tümer , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Kurumsal Yönetim ve Etik" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Sabri Tümer
Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği Başkanı
9 Mayıs 2016
indir (5)

Sayın Murat Kibaroğulları , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Teknolojiler" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Murat Kibaroğulları
Türkiye Finans Katılım Bankası Ödeme Sistemleri Müdürü
9 Mayıs 2016
indir (6)

Sayın Barhan Çelik , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Teknolojiler" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Barhan Çelik
SAP Türkiye Çözüm Yöneticisi
9 Mayıs 2016
saxo-capital-markets-5

Sayın Savaş Divanlıoğlu , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansal Teknolojiler" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Savaş Divanlıoğlu
Saxo Capital Markets CEO
9 Mayıs 2016
indir (7)

Sayın Bülent Berktaş , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansta Kariyer" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Bülent Berktaş
Deloitte İK Direktörü
9 Mayıs 2016
indir (8)

Sayın Ünsal Sözbir , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansta Kariyer" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Ünsal Sözbir
Double Wings İnternational YK Başkanı
9 Mayıs 2016
images

Sayın Merve Hande Akmehmet , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansta Kariyer" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Merve Hande Akmehmet
Ekonomist-Hologram Network Başkanı
9 Mayıs 2016
timur-bozdemir

Sayın Timur Bozdemir , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Finansta Kariyer" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Dr. Timur Bozdemir
DF Dış Ticaret Firma Sahibi
9 Mayıs 2016
5612e12cf018fb0c800a8f9c

Sayın Cenap Aşçı , kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak "Siyasaldan Bürokrasiye Kariyer Yolculuğu" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Cenap Aşçı
T.C. Ticaret ve Gümrük Bakanı Müsteşarı
2 Mart 2016
indir (9)

Sayın Cengiz Yavilioğlu , kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak "Siyasaldan Bürokrasiye Kariyer Yolculuğu" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Cengiz Yavilioğlu
T.C. Maliye Bakanı Yardımcısı
2 Mart 2016
1788

Sayın Ekrem İnci , kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak "Siyasaldan Bürokrasiye Kariyer Yolculuğu" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Ekrem İnci
T.C. Esenyurt Kaymakamı
2 Mart 2016
2336

Sayın Mahmut Demirkan , kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak "İş Dünyasında Siyasal Farkı" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Mahmut Demirkan
Türk Hava Yolları İ.K. Bakanı
2 Mart 2016
Picture

Sayın Adil Salepçioğlu , kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak "İş Dünyasında Siyasal Farkı" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Adil Salepçioğlu
TOFAŞ Sermaye Piyasaları Kordinatörü-İ.A.Ü Öğretim Görevlisi
2 Mart 2016
zly74rep

Sayın Gürdoğan Yurtsever , kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak "İş Dünyasında Siyasal Farkı" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Gürdoğan Yurtsever
Türkiye İç Denetim Enstitüsü Başkanı
2 Mart 2016
indir (10)

Sayın Özlem Bozkurt Gevrek , kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak "Siyasalda Kadın Kimliği" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Özlem Bozkurt Gevrek
T.C. İç İşleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri
2 Mart 2016
0

Sayın Serpil Akyol Erden , kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak "Siyasalda Kadın Kimliği" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Serpil Akyol Erden
Europ Asistance Türkiye Satış Pazarlama Müdürü
2 Mart 2016

Sayın Hülya Çubukçu Orhon , kulübümüz ile birlikte fakültemizin de gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan "Siyasallı Olmak" adlı konferansımıza katılarak "Siyasalda Kadın Kimliği" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Hülya Çubukçu Orhon
Finans ve Uyum Danışmanı
2 Mart 2016

2015 - 2016 Faaliyet dönemi konuklarımız

412.1.thumb

Sayın İbrahim Arıt , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Pazarlama ve E-Ticaret" hakkında bizleri bilgilendirdi.

İbrahim Arıt
LCW Stratejik Pazarlama Müdürü
7 Mayıs 2015
unnamed

Sayın Özer Selik , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Pazarlama ve E-Ticaret" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Özer Selik
Rio Film Kurucusu
7 Mayıs 2015
indir (11)

Sayın Onur Yerebakan , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Pazarlama ve E-Ticaret" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Onur Yerebakan
Cafe Breno Marka Müdürü
7 Mayıs 2015
0 (2)

Sayın Erol Tanrıverdi , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Satınalma ve Lojistik" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Erol Tanrıverdi
Temeist Raf Sistemleri Ar-Ge Müdürü
7 Mayıs 2015
Ekran-Resmi-2016-08-05-11.08.22

Sayın Tolga Bayık , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Satınalma ve Lojistik" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Tolga Bayık
OSAP Kurucu Ortağı
7 Mayıs 2015
adil-unal-photo

Sayın Adil Ünal , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Satınalma ve Lojistik" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Adil Ünal
BuyerNetwork.NET Kurucusu
7 Mayıs 2015
hqdefault

Sayın Mehmet Aşçıoğlu , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Bankacılık ve Finans" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Mehmet Aşçıoğlu
TEB Yatırım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı
7 Mayıs 2015
2017-07-05-PHOTO-00000292-e1499464265590-300x256

Sayın Aydın Seyman , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Bankacılık ve Finans" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Dr. Aydın Seyman
BİST Genel Müdür Yardımcısı
7 Mayıs 2015
62998

Sayın Yeliz Karabulut , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Bankacılık ve Finans" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Yeliz Karabulut
Alan Yatırım Araştırma Müdürü
7 Mayıs 2015
e-bebek-genel-muduru-halil-erdogmus-ile-is-dunyasina-dair

Sayın Halil Erdoğmuş , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Yönetim ve İş" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Halil Erdoğmuş
e-bebek Kurucusu
7 Mayıs 2015
94170c797bffc33f42ffd947b0e38e14

Sayın İlkay Görentaş , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Yönetim ve İş" hakkında bizleri bilgilendirdi.

İlkay Görentaş
Markafoni Lojistik Müdürü
7 Mayıs 2015
dijital-ceo-soner-canko

Sayın Soner Canko , İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde geleneksel olarak düzenlediğimiz Beyazıt Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılarak "Yönetim ve İş" hakkında bizleri bilgilendirdi.

Soner Canko
Bankalar Arası Kart Merkezi Genel Müdürü
7 Mayıs 2015
0123

BYZ'15'e sayın Bülent Korkmaz ile yapmış olduğumuz söyleşi ile son verdik.

Bülent Korkmaz
Teknik Direktör
7 Mayıs 2015